2. Sınıf İpuçlu Yeni Nesil Soru Bankası Seti

300 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo
Hızlı Mesaj Bilgiyi eğlenceli hale getiren 2. Sınıf İpuçlu Yeni Nesil Soru Bankası Seti; kendine güvenen, bilgiye meraklı, akıl yürütebilen öğrencilerin yetişmesini sağlayacaktır.
%20 indirimli
258,00 TL
323,00 TL
Kazancınız
:
65,00 TL
 :   :   :    
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • 2. Sınıf İpuçlu Yeni Nesil Soru Bankası Seti

  Set İçeriği;
  - 2. Sınıf İpuçlu Matemaik Yeni Nesil Soru Bankası
  - 2. Sınıf İpuçlu Türkçe Yeni Nesil Soru Bankası
  - 2. Sınıf İpuçlu Hayat Bilgisi Yeni Nesil Soru Bankası
  Yarının geleceği öğrencilerimiz için hazırlanmış olan 'İpuçlu Yeni Nesil Soru Bankası” kitabında dikkat ve odaklanmayı üst düzeye ulaştırarak bilgiyi edinme, analiz etme ve sentezleme aşamalarından geçerek, yeniden yorumlama ve değerlendirme basamaklarıyla öğrenilen bilginin kalıcılığının sağlanması hedeflenmiştir.

  Bilgiyi eğlenceli hale getiren bu kitap; kendine güvenen, bilgiye meraklı, akıl yürütebilen öğrencilerin yetişmesini sağlayacaktır. Her bir soruyla öğrencinin, bilgiyi keşfederken dikkatini kullanarak bilgiye odaklanmasını, önceden öğrenilen bilgilerle yeni bilgilerin çıkarımını yaparak analiz etmesi sağlanmıştır.

  Bu kitapta yer alan sorular; öğrencinin karşılaştığı zorluklarla mücadele edebilmesi ve karşılaştığı zorluğu tüm boyutlarıyla inceleyebilmesi, öğrendiklerini sosyal yaşama aktarabilmesi için tasarlanmıştır.

  Yeni nesil sorularla; öğrencilerin eleştirel düşünme becerisini geliştirerek duyduğu, okuduğu ve gördüğü kavramları, olayları farklı açılardan ele alarak değerlendirebilmesi amaçlanmıştır.

  Uzmanlar tarafından hazırlanan Tüm Dersler Yeni Nesil Soru Bankası kitabı Milli Eğitim Bakanlığı kazanımlarına göre hazırlanmıştır. Bu kitap evde ve okulda öğrenmeyi pekiştirir.

  Unutmayın! Başarıyı kalıcı hale getirmek için tekrar çok önemlidir. Bu kitap her bir ünitede bol bol tekrar yapmanızı sağlayarak bilgiyi kalıcı hale getirecektir.
  2. Sınıf İpuçlu Yeni Nesil Soru Bankası Seti.jpg (154 KB)

Benzer Ürünler

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.