8. Sınıf LGS Yeni Nesil Soru Bankası Seti

300 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo
Hızlı Mesaj 8. Sınıf LGS Yeni Nesil Soru Bankası Seti Bilgiyi eğlenceli hale getiren bu kitaplar; kendine güvenen, öğrenmeye meraklı, akıl yürütebilen öğrencilerin yetişmesini sağlayacaktır.
%20 indirimli
700,00 TL
875,00 TL
Kazancınız
:
175,00 TL
 :   :   :    
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • 8. Sınıf LGS Yeni Nesil Soru Bankası Seti

  Ailelere, Öğretmenlere ve Eğitimcilere Bir Not

  Yarının geleceği öğrencilerimiz için hazırlanmış olan 8. Sınıf LGS Yeni Nesil Soru Bankası Seti kitaplarında Mercek Test, Odak Test ve Fokus Testle bilgiyi edinme, analiz etme ve sentezleme aşamalarından geçecektir. Kanguru/Kamp Test aşamasında ise yeniden yorumlama ve değerlendirme basamaklarıyla öğrenilen bilginin kalıcılığının sağlanması hedeflenmiştir.
  1. Aşama (Mercek Test): Öğrencinin konuyla ilgili öğrendikleri üzerine mercek tutarak konun temel düzeyde öğrenilip öğrenilmediğini kontrol eder ve varsa eksiklerinin tamamlanmasına yardımcı olur.
  2. Aşama (Odak Test): Öğrencinin temel düzeyde kazandığı becerileri bir üst düzeye taşımaya odaklanmış orta düzey sorulardan meydana gelir. Böylece beceri temelli soruları çözmeye bir adım daha yaklaşılır.
  3. Aşama (Fokus Test): Bu aşamada kazanımları gelişen öğrencinin fokuslanarak sahip olduğu becerileri kullanabileceği üst düzey sorulardan oluşur.
  Kanguru/Kamp Test: Bir öğrenim yılında olan dört adet (1. Çeyrek, 1. Dönem, 2. Çeyrek, Yıl sonu) tatil dönemleri için o zamana kadar işlenen konuları içeren sorulardan oluşur. Bu testler beceri temelli öğrenilen bilgilerin en iyi şekilde kullanılmasını sağlar.
  Bilgiyi eğlenceli hale getiren bu kitaplar; kendine güvenen, öğrenmeye meraklı, akıl yürütebilen öğrencilerin yetişmesini sağlayacaktır.
  Her bir soruyla öğrencinin, bilgiyi keşfederken dikkatini kullanarak bilgiye odaklanması, önceden öğrenilen bilgilerle yeni bilgilerin çıkarımını yaparak analiz etmesi sağlanmıştır.
  Bu kitaplarda yer alan sorular; öğrencinin karşılaştığı zorluklarla mücadele edebilmesi, karşılaştığı zorluğu tüm boyutlarıyla inceleyebilmesi ve öğrendiklerini sosyal yaşama aktarabilmesi için tasarlanmıştır.
  Yeni nesil sorularla; öğrencilerin eleştirel düşünme becerisini geliştirerek duyduğu, okuduğu ve gördüğü kavramları, olayları farklı açılardan ele alarak değerlendirebilmesi amaçlanmıştır.
  Uzmanlar tarafından hazırlanan 8. Sınıf LGS Yeni Nesil Soru Bankası Seti Milli Eğitim Bakanlığı kazanımlarına göre hazırlanmıştır. Bu kitaplar evde ve okulda öğrenmeyi pekiştirir.
  Unutmayın! Başarıyı kalıcı hale getirmek için tekrar çok önemlidir. Bu kitaplar her bir ünitede bol bol tekrar yapmanızı sağlayarak bilgiyi kalıcı hale getirecektir.
  8. Sınıf Yeni Nesil Soru Bankaları Seti-.jpg (1.02 MB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.