Hakkımızda

SECALOKU.COM
Alef Tanıtım Ltd. Şti. olarak tanıtım ve yayıncılık sektörlerinde 20 yılı aşkın sürede edindiğimiz deneyimi elektronik ticaret platformuna taşıma kararıyla kurduğumuz SECALOKU.com bir online kitap satış sitesi projesidir.

Yüzlerce farklı yayınevinin binlerce seçkin eserini, ders kitaplarını, özel yayınları, elektronik kitapları, cd ve müzik albümlerini bir arada bulabileceğiniz SECALOKU.com en uygun fiyatı sunmak için maksimum gayret gösterecek şekilde kurgulanmıştır. Yayınevleri ile yaptığımız özel anlaşmalar sayesinde ek maliyetleri en alt seviyeye indirerek kitapları okuruyla en uygun fiyatlara buluşturmayı hedeflemekteyiz.

Ayrıca SECALOKU.com tedarikçilerine dönük geliştirdiği avantajlı ödeme sistemi sayesinde güçlü bir ilişki oluşturmayı hedeflemektedir. Çok kısa zaman içinde tedarikçilerimiz bu ayrıcalığı yaşayacaklar.

SECALOKU.com markası Alef Tanıtım Ltd. Şti. tarafından projelendirilmiş ve en güvenli teknolojiler kullanılarak bir e-ticaret platformu oluşturulmuştur. Bize iletişim bilgilerimizden her an ulaşabilirsiniz. Tedarik ve depo sistemi sayesinde en hızlı kargolama avantajını da yaşayabileceğiniz SECALOKU.com'un temel prensibi olabildiğince çok çeşit, en uygun fiyat, hızlı teslimat ve sürekli müşteri memnuniyeti ve sadakatidir.

İyi alışverişler dileriz.KURUMSAL BİLGİLERİMİZ

Şirket Unvanı: ALEF TANITIM YAYINCILIK ORGANİZASYON SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Şirket Merkezi:
Gazi Mah. Alkut Sok. 8/1 Yenimahalle/ANKARA
Telefon:
0312 211 0090
E-posta: iletisim@secaloku.com
Vergi
 Dairesi:
Maltepe
Vergi Numarası:
0510286078
Mersis Numarası: 
0051028607800018