Bize Ulaşın

  • chapta
Sıkça Sorulan Sorular
 Sistemimize üye olmadan da alışveriş yapabilirsiniz. Üye olarak özel indirimlerden ve fırsatlardan herkesten önce haberdar olabilirsiniz.

SECALOKU.com sitesine üyelik tamamen ücretsizdir. Üyelik esnasında hiçbir finansal bilginiz talep edilmemektedir. Satış ortaklığı vb. başvurular dışında alışveriş amaçlı yaptığınız üyelik başvuruları otomatik olarak onaylanmaktadır.
SECALOKU.com üyesi olmak için ÜYELİK FORMU'nu doldurabilir ve başvuru yapabilirsiniz.


Sistemimize üye olmak için tıklayınız.

Şifrenizi mail adresinize ya da cep telefonunuza göndermemiz için şifremi unuttum sayfamızı kullanabilirsiniz.

Siparişleriniz merkez stoğumuzda bulunuyor ve ÜRÜN DETAYI'nda bu durum belirtilmiş ise aynı gün kargoya verilebilmektedir. Tedarikçilerden temin edilmesi gereken ürünlerin ise adresinize ulaşması 1-7 iş günü aralığında gerçekleşmektedir.

Üyeliğinizi sonlandırmak için iletisim@secaloku.com adresine mail atabilir ya da 0312 211 0090 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri departmanımıza ulaşabilirsiniz.
 Siparişini verdiğiniz ürünlerin iptal talebini, ürünler kargoya verilmeden iletisim@secaloku.com adresine mail atarak veya 0312 211 0090numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri departmanımızı arayarak iletebilirsiniz.
 SECALOKU.com'dan kredi kartı, banka havalesi vye kapıda ödeme yoluyla alışveriş yapabilirsiniz.
SECALOKU.com sunucularında bulunan kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde ticari veya başka bir amaç ile paylaşılmaz, satılmaz ve kullanılamaz. Bilgileriniz geçerli mevzuat doğrultusunda sadece size yönelik bilgilendirmelerde tarafımızca kullanılır. Sunucularımızda kredi kartı bilgileriniz saklanmamaktadır. Bu nedenle her alışverişinizde bu bilgileri yeniden girmek durumdasınız. 

Üye bilgileri SECALOKU.com içerisinde sağlanan güvenlik şartları içerisinde gizlidir ve çalışanlarımızın/görevlilerimizin söz konusu müşteri bilgilerine erişimleri SECALOKU.com Güvenlik Politikaları çerçevesinde düzenlenmiş olup; müşteri bilgileri resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Bu durum haricinde bilgileriniz hiçbir kişi ve kurum ile paylaşılamaz
Kredi kartı bilgileriniz sunucularımızda saklanmamaktadır. Kart bilgilerinize erişimimiz mümkün değildir. Sitemiz SSL Güvenlik Sertifikasına sahiptir. Satın alma esnasında girdiğiniz bilgileriniz anında 128 bit şifreleme ile ilgili sistemlere iletilir. Bu aşamaların tamamı yürürlükteki ticari güvenlik mevzuatına uygun olarak gerçekleşmektedir.
Sitemizde yer alan ürünlerin etiket fiyatlarını yayınevleri, indirimli satış fiyatını ise şirketimiz belirlemektedir. Kitapların satışı vergi açısından istisnaya tâbi olup KDV oranı %0'dır. Kargo için ödeyeceğiniz tutarda ise %18 KDV uygulanmaktadır.
Değerli müşterimiz baskısı tükenen, uzun zamandır arayıp da bulamadığınız kitaplar bazen sitemizde mevcut olarak görülmektedir. Bunun sebebi yayınevlerinin stok bilgilerinin bize ulaşmamış olması veya yanlış bildirilmesi olabilir. Bu ürünleri satın almadan önce bize mail veya telefon yoluyla sormanız, bu mümkün olmaz ise satın almayı Kapıda Ödeme veya Banka Havalesi (Havaleyi sipariş saatinizden birkaç saat sonra yapınız) yoluyla yapmanızı tavsiye ederiz. Böylece siparişi aldığımız anda stok kontrolümüzü yaparız ve size sağlıklı bilgi verebiliriz. Dolayısıyla ne siz boşa kredi kartı harcaması yaparsınız ne de biz size gereksiz masrafa yol açan iade işlemleriyle uğraşmış oluruz. Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.