Niçin Kızgınım? (2-6 Yaş Hikayelerle Duygular Serisi 3. Kitap)

300 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo
Hızlı Mesaj 2-6 Yaş Hikayelerle Duygular Serisi - Niçin Kızgınım? Hayvanlarla ilgili bu hikayeler, çocuğun başına neler geldiğini anlamasını, duygularını kontrol etmesini, iyi bir ruh hali edinmesini, öğretmeniz için size yardımcı olacaktır.
%20 indirimli
39,20 TL
49,00 TL
Kazancınız
:
9,80 TL
 :   :   :    
Hızlı_Gönderi.jpg (24 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • 2-6 Yaş Hikayelerle Duygular Serisi - Niçin Kızgınım?
  Sevgili Anne, Babalar ve Eğitimciler

  Çocuklar ağladığında çoğunlukla onların neden ağladığını bilemeyiz. Çünkü iç dünyasında ne yaşadığını tam olarak anlayamayız. Kızgın mı?, Üzgün mü?, Utanıyor mu? yoksa Korkuyor mu? ya da Kıskançlık mı? yapıyor.
  Hayvanlarla ilgili bu hikayeler, çocuğun başına neler geldiğini anlamasını, duygularını kontrol etmesini, iyi bir ruh hali edinmesini, öğretmeniz için size yardımcı olacaktır.

  Kitabı Nasıl Kullanmalıyım?
  • Hikayeleri yavaşça okuyun, Okurken hikayede anlatılan duyguyu tasvir etmelerini isteyin, kullanacağınız bu yöntem çocuğa duyguları nasıl yöneteceğini öğretecek ve bir anda pozitif olarak değişmesine katkı sağlayacaktır.

  Duygusal zeka, kendi duygularınızı ve başkalarının duygularını kabul etmenin temelini oluşturur. Duygu hikayeleri çocuğunuzun duygularını tanımasına ve arkadaş edinmesine yardımcı olacaktır. Bu beceri kazanımları ona hayatı boyunca en faydalı bilgiler olacaktır.

  Bu serinin kitapları;
  • Duygusal Zeka, Empati Kurma, Nezaket Kurallarını Öğrenme gibi gelişmeler sağlayacaktır.

  Duygularla hikayeler serisinin bu kitabında kızgın olma teması ele alınmıştır. Hikayeler hayvanların başından geçen olaylarla birleştirilerek daha anlaşılır hale getirilmiştir. Hikayeler Duygular Serisi çocukların birbiriyle ilişkilerini, birbirlerini anlamalarını ve birbirlerine nasıl davranması gerektiğini öğretiyor.

  Kitap Sayfa Sayısı: 24 Sayfa
  Yaş Grubu: 2-6 Yaş

  niçin kızgınım.jpg (259 KB)

Benzer Ürünler

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.